Pokoje

zobacz więcej zdjęć

Miejscowość Murzasichle gwarantuje piękne widoki z okien lub balkonów pokoi w „WERONICE”

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowe, jedno, dwu, trzy , cztero , pięcio a nawet sześcioosobowe pokoje, posiadamy również pokoje z możliwością dostawki. .Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem, toaletą , do dyspozycji mydełka hotelowe ; ręczniki wydawane są na życzenie Gości w Recepcji . W każdym pokoju telewizor LCD, czajnik, bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi .

WYPOCZYNEK Z WIDOKIEM…
Głównym atutem WERONIKI jest widok na Tatry, większa część pokoi z widokami na Tatary , taras widokowy przy basenie letnim.
Część pokoi posiada balkony, dzięki czemu w każdej chwili można odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. Dla pokoi bez balkonów dostępne są balkony na korytarzach.

W podstawową cenę noclegu wliczone jest: nielimitowana możliwość korzystania z basenu letniego z czystą podgrzewaną wodą (czerwiec – wrzesień) , korzystanie z sali rekreacyjnej(bilard , ping-pong, piłkarzyki) oraz sali zabaw, boiska do siatkówki, koszykówki, miejsca zabaw na zewnątrz (huśtawki, zjeżdżalnia) Na naszych Gości czeka na miejscu również bezpłatny, monitorowany parking całodobowy.

Poza standardową ofertą dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną ofertę na pobyt jesienny, wiosenny, pobyt dla grup zorganizowanych czy Sylwestra.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego cennika . Zachęcamy również do śledzenia naszych promocji na naszych stronach facebook oraz instagram

FACEBOOK
Instagram